• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 15 листопада 2022 р. № 1287
  Київ
  Деякі питання спрямування коштів державного бюджету у 2022 році для здійснення заходів з відновлення телерадіомовлення в Харківській, Чернігівській, Сумській та Херсонській областях

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Відповідно до абзацу другого підпункту 2 пункту 22 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України збільшити обсяг видатків за програмою 3511030 “Резервний фонд” на суму 63 064 тис. гривень за рахунок скорочення видатків, передбачених на 2022 рік у загальному фонді державного бюджету:

  Міністерству цифрової трансформації за програмою 2901010 “Керівництво та управління у сфері цифрової трансформації” на 25 321,5 тис. гривень (видатки споживання, з них оплата праці — 20 755,4 тис. гривень) та програмою 2901030 “Електронне урядування” на 25 069,5 тис. гривень (видатки розвитку);

  Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації за програмою 6641020 “Розвиток і модернізація державної системи спеціального зв’язку та захисту інформації” на 12 673 тис. гривень (видатки споживання — 8 462,1 тис. гривень, видатки розвитку — 4 210,9 тис. гривень) відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 495 “Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для забезпечення розвитку та модернізації системи кіберзахисту, мереж державної системи урядового зв’язку та Національної телекомунікаційної мережі”.

  2. З метою підвищення обороноздатності держави в умовах воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, виділити Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації (для Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення) за новою бюджетною програмою “Забезпечення функціонування цифрового ефірного мовлення” 410 000 тис. гривень для забезпечення відновлення телерадіомовлення в Харківській, Чернігівській, Сумській та Херсонській областях.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету на безповоротній основі.

  3. Міністерству цифрової трансформації та Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації забезпечити погодження скорочення видатків державного бюджету та їх спрямування до резервного фонду державного бюджету, передбачене пунктом 1 цієї постанови, з Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил та звернення до Міністерства фінансів після зазначеного погодження щодо внесення змін до розпису державного бюджету.

  4. Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації:

  узгодити Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення перелік напрямів використання коштів для здійснення заходів, що фінансуватимуться за рахунок коштів, виділених згідно з пунктом 2 цієї постанови, та спрямувати виділені кошти зазначеному Концерну;

  подати до 30 грудня 2022 р. Міністерству економіки, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цією постановою.

           Прем’єр-міністр України                         Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 49