• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 09 червня 2021 р. № 607
  Київ
  Деякі питання спрямування коштів державного бюджету на закупівлю нових трамваїв для мм. Дніпра та Кривого Рогу

  Відповідно до пункту 16 статті 14 Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” та частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що кошти, отримані до спеціального фонду державного бюджету за рахунок джерел, визначених пунктом 7 статті 12 Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік”, спрямовуються у 2021 році в розмірі 1 200 000 тис. гривень Міністерству інфраструктури для надання субвенції з державного бюджету обласному бюджету Дніпропетровської області на закупівлю нових трамваїв для  мм. Дніпра та Кривого Рогу шляхом установлення Міністерству інфраструктури за спеціальним фондом державного бюджету обсягу видатків розвитку (загальнодержавні видатки та кредитування) за новою бюджетною програмою.

  2. Затвердити Порядок та умови надання у 2021 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Дніпропетровської області на закупівлю нових трамваїв для мм. Дніпра та Кривого Рогу, що додаються.

  3. Забезпечити:

  Міністерству інфраструктури — погодження надання субвенції, передбаченої пунктом 1 цієї постанови, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — після зазначеного погодження відкриття нової бюджетної програми та внесення відповідних змін до розпису державного бюджету.

  4. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21