• In English
 • Уряд прийняв рішення спрямувати 28,2 млн. гривень, або 9,99% перевиконання митних платежів за серпень 2017 року на функціонування контролюючих органів.  

  Що дозволить реалізувати інфраструктурні проекти щодо будівництва, реконструкції, технічного та інформаційного забезпечення контролюючих органів, підвищити оплату праці.  Державна фіскальна служба здійснюватиме контроль за цільовим та ефективним використанням зазначених коштів. 

  Розпорядження спрямоване на реалізацію вимог Закону України від 21 грудня 2016 року № 1801 "Про Державний бюджет України на 2017 рік" стосовно спрямування контролюючим органам у значенні, наведеному у Податковому кодексі України, за окремим рішенням Кабінету Міністрів до 10 відсотків перевиконання загального обсягу митних платежів, визначеного помісячним розписом доходів загального фонду державного бюджету.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 грудня 2017 р. № 864-р
  Київ
  Деякі питання спрямування частини суми перевиконання загального обсягу митних платежів за серпень 2017 р. на забезпечення функціонування контролюючих органів

  Відповідно до пункту 11 статті 11 Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік”:

  1. Збільшити видатки Міністерству фінансів (для Державної фіскальної служби) за спеціальним фондом державного бюджету за програмою 3507010 “Керівництво та управління у сфері фіскальної політики” на 28 196,9 тис. гривень,  що становить 9,99 відсотка перевиконання у серпні 2017 р. загального обсягу митних платежів (мито, акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції), податок на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів (продукції), визначеного помісячним розписом доходів загального фонду державного бюджету.

  2. Забезпечити:

  1) Державній казначейській службі — перерахування зазначених у пункті 1 цього розпорядження коштів до спеціального фонду державного бюджету;

  2) Міністерству фінансів — внесення відповідних змін до розпису державного бюджету;

  3) Державній фіскальній службі:

  подання Міністерству фінансів розрахунків з детальним обґрунтуванням щодо внесення змін до розпису державного бюджету;

  спрямування зазначених у пункті 1 цього розпорядження коштів відповідно до пункту 22 статті 14 Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” на забезпечення функціонування контролюючих органів у значенні, наведеному у Податковому кодексі України (у тому числі оплату праці посадових осіб і працівників);

  здійснення контролю за цільовим та ефективним використанням зазначених коштів;

  подання до 30 числа місяця, що настає за місяцем перерахування відповідних коштів, Кабінетові Міністрів України та Міністерству фінансів звіту про використання таких коштів.

   
   
  Прем’єр-міністр України
   

   

  В. ГРОЙСМАН

   
   
  Інд. 67