• In English
 • Уряд прийняв рішення про надання одноразової грошової допомоги особам,  звільненим з полону 27 грудня 2017 р. та 24 січня 2018 р., у розмірі 100 тис. гривень.

  Постановою передбачено затвердження Порядку виплати зазначеної грошової допомоги, забезпечення організації надання необхідної медичної допомоги особам, яких звільнено з полону, та членам їх сімей, надання допомоги у забезпеченні житлом осіб, яких звільнено з полону, із числа внутрішньо переміщених осіб за місцем перебування на обліку, а також надання соціальної та психологічної допомоги і реабілітації особам, яких звільнено з полону.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 31 січня 2018 р. № 38
  Київ
  Деякі питання соціальної підтримки осіб, звільнених з полону

  З метою соціальної підтримки осіб, звільнених з полону 27 грудня 2017 р. та 24 січня 2018 р. (далі — особи, яких звільнено з полону), Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Виплатити одноразову грошову допомогу особам, яких звільнено з полону, у розмірі 100 тис. гривень.

  2. Затвердити Порядок виплати одноразової грошової допомоги особам, звільненим з полону 27 грудня 2017 р. та 24 січня 2018 року, що додається.

  3. Міністерству охорони здоров’я, відповідному органу виконавчої влади Автономної Республіки Крим, структурним підрозділам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити організацію надання необхідної медичної допомоги особам, яких звільнено з полону, та членам їх сімей.

  4. Обласним та Київській міській державним адміністраціям забезпечити:

   надання допомоги у забезпеченні житлом осіб, яких звільнено з полону, із числа внутрішньо переміщених осіб за місцем перебування на обліку;

  надання соціальної та психологічної допомоги і реабілітації особам, яких звільнено з полону.

  5. Міністерству економічного розвитку і торгівлі разом з Міністерством соціальної політики, Міністерством фінансів та Міністерством юстиції забезпечити подання Кабінетові Міністрів України проекту розпорядження щодо виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для забезпечення виплати грошової допомоги, передбаченої пунктом 1 цієї постанови.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73