• In English
 • Уряд затвердив порядок укладення, зміни та припинення договору про реімбурсацію і типову форму договору про реімбурсацію.

  Реімбурсація лікарських засобів за договорами з Національною службою здоров’я України стартує з 1 квітня 2019 року. НСЗУ укладатиме договори з суб’єктами господарювання, які провадять господарську діяльність на підставі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, незалежно від форми власності та підпорядкування.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 лютого 2019 р. № 136
  Київ
  Деякі питання щодо договорів про реімбурсацію

  Відповідно до частини сьомої статті 9 Закону України “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  Порядок укладення, зміни та припинення договору про реімбурсацію;

  типову форму договору про реімбурсацію.

  2. Установити, що для отримання відшкодування вартості лікарських засобів з 1 квітня 2019 р. суб’єкти господарювання, які провадять господарську діяльність на підставі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, незалежно від форми власності та підпорядкування повинні подати заяви про укладення договорів про реімбурсацію Національній службі здоров’я не пізніше 25 березня 2019 року. Відшкодування вартості лікарських засобів за договорами про реімбурсацію, укладеними на підставі заяв, поданих суб’єктами господарювання після 25 березня 2019 р., буде здійснюватися починаючи з дати набрання чинності такими договорами в установленому законодавством порядку.

  3. Міністерству охорони здоров’я привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73