• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 02 червня 2021 р. № 582
  Київ
  Деякі питання розподілу коштів державного бюджету для виплати допомоги по безробіттю

  Кабінет Міністрів України постановляє: 

  1. Відповідно до статті 36 Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” здійснити розподіл бюджетних призначень, передбачених Міністерству фінансів у загальному фонді державного бюджету за бюджетною програмою КПКВК 3511380 “Заходи, пов’язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками”, шляхом передачі Міністерству економіки частини бюджетних призначень у сумі 400 000 тис. гривень на бюджетну програму КПКВК 1201400 “Виплата Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття допомоги по безробіттю” (видатки споживання)  для виплати Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття допомоги по безробіттю на період здійснення заходів, пов’язаних з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками.

  2. Установити, що використання передбачених пунктом 1 цієї постанови коштів державного бюджету для виплати допомоги по безробіттю здійснюється відповідно до Порядку використання коштів державного бюджету, які спрямовуються для виплати допомоги по безробіттю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2021 р. № 164 “Деякі питання спрямування коштів державного бюджету для виплати допомоги по безробіттю” (Офіційний вісник України, 2021 р., № 20, ст. 857).

  3. Забезпечити:

  Міністерству економіки — погодження передачі частини бюджетних призначень, передбачених пунктом 1 цієї постанови, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — після зазначеного погодження внесення змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73