• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 23 жовтня 2019 р. № 893
  Київ
  Деякі питання реєстрації представництв іноземних суб’єктів господарської діяльності в Україні

  Відповідно до статті 5 Закону України “Про зовнішньоекономічну діяльність” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити плату, що справляється Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, у розмірі:

  одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб — за реєстрацію протягом двадцяти робочих днів з дня подання іноземним суб’єктом господарської діяльності документів на реєстрацію представництва (крім іноземних суб’єктів господарської діяльності, зазначених в абзаці третьому цього пункту);

  30 прожиткових мінімумів для працездатних осіб — за реєстрацію протягом шістдесяти робочих днів з дня подання іноземним суб’єктом господарської діяльності, який є резидентом держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором, документів на реєстрацію представництва.

  2. Плата справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи на реєстрацію, та округлюється до найближчих 10 гривень.

  3. Визнати такими, що втратили чинність:

  постанову Кабінету Міністрів України від 12 серпня 1993 р. № 631 “Про представництва іноземних суб’єктів господарської діяльності в Україні” (ЗП України, 1993 р., № 12, ст. 272);

  постанову Кабінету Міністрів України від 28 липня 2004 р. № 970 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 серпня 1993 р. № 631” (Офіційний вісник України, 2004 р., № 30, ст. 2017).

          Прем’єр-міністр України                              О. ГОНЧАРУК

  Інд. 67