• In English
 • Уряд прийняв рішення про реорганізацію Донецької державної музичної академії імені С. С. Прокоф’єва.

  Згідно з документом цілісний майновий комплекс закладу передається із сфери управління Міністерства культури до сфери управління Міністерства освіти і науки.

  Реорганізація академії відбуватиметься шляхом її приєднання до Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського з подальшим створенням відповідного структурного підрозділу.

  Витрати, пов’язані з реорганізацією, здійснюються в межах асигнувань, передбачених Міністерству освіти і науки на підготовку кадрів.

   Таким чином, прийняття розпорядження сприяє вирішенню проблемних питань діяльності переміщених закладів вищої освіти, переведених з тимчасово окупованої території, яким держава приділяє значну увагу.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 лютого 2018 р. № 103-р
  Київ
  Деякі питання реорганізації Донецької державної музичної академії імені С. С. Прокоф’єва

  Погодитися з пропозиціями Міністерства освіти і науки та Міністерства культури щодо:

  передачі цілісного майнового комплексу Донецької державної музичної академії імені С. С. Прокоф’єва (код згідно з ЄДРПОУ 02214136) із сфери управління Міністерства культури до сфери управління Міністерства освіти і науки;

  реорганізації Донецької державної музичної академії імені С. С. Прокоф’єва шляхом приєднання до Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського з подальшим утворенням відповідного структурного підрозділу.

  Витрати, пов’язані з реорганізацією, здійснити в межах асигнувань, передбачених Міністерству освіти і науки на підготовку кадрів.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73