• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 16 вересня 2020 р. № 1203-р
  Київ
  Деякі питання реалізації Указу Президента України від 18 серпня 2020 р. № 329

  З метою забезпечення реалізації Указу Президента України від 18 серпня 2020 р. № 329 “Про заходи щодо підтримки сфери культури, охорони культурної спадщини, розвитку креативних індустрій та туризму”, створення належних умов для подальшого функціонування державного підприємства “Національний будинок органної та камерної музики України”, задоволення духовних потреб віруючих Римсько-Католицької Церкви в Україні:

  1. Міністерству культури та інформаційної політики забезпечити до кінця 2023 року:

  реалізацію проекту “Будинок музики” шляхом нового будівництва;

  переміщення державного підприємства “Національний будинок органної та камерної музики України” до новозбудованого Будинку музики;

  передачу в постійне безоплатне користування релігійній організації “Релігійна громада Парафія Святого Миколая Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Києві” об’єкта нерухомого майна ― будівлі костелу Святого Миколая (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 75) шляхом укладення договору користування, у якому, зокрема, передбачити, що до переміщення державного підприємства “Національний будинок органної та камерної музики України” до новозбудованого Будинку музики користування релігійною організацією “Релігійна громада Парафія Святого Миколая Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Києві” об’єктом нерухомого майна ― будівлею костелу Святого Миколая здійснюється спільно з державним підприємством “Національний будинок органної та камерної музики України” на існуючих умовах користування.

  2. Міністерству культури та інформаційної політики у місячний строк подати пропозиції щодо оновлення складу міжвідомчої робочої групи з питань підготовки та реалізації проекту “Будинок музики”, утвореної постановою Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2012 р. № 1019 “Про утворення міжвідомчої робочої групи з питань підготовки та реалізації проекту “Будинок музики” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 85, ст. 3455), та внесення змін до Положення про міжвідомчу робочу групу з питань підготовки та реалізації проекту “Будинок музики”, затвердженого зазначеною постановою.

  3. Київській міській держадміністрації разом з Міністерством культури та інформаційної політики у місячний строк визначити місце розташування Будинку музики, у шестимісячний строк вжити заходів до розроблення документації із землеустрою для реалізації проекту “Будинок музики” шляхом нового будівництва.

  4. Міністерству культури та інформаційної політики забезпечити реалізацію проекту “Будинок музики” за рахунок та в межах коштів, передбачених Міністерству у державному бюджеті на 2021 рік та наступні роки.


          Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73