• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 09 грудня 2020 р. № 1231
  Київ
  Деякі питання реалізації статті 3 Закону України “Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”

  Відповідно до частини восьмої статті 3 Закону України “Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок надання одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання, розрахунку її розміру, стягнення, повернення невикористаної її суми, що додається.

  2. Установити, що одноразова матеріальна допомога суб’єктам господарювання виплачується за заявами, отриманими міськими, районними і міськрайонними центрами зайнятості та філіями регіональних центрів зайнятості від суб’єктів господарювання, які надійшли до 21 грудня 2020 р. включно. Документи, надані суб’єктами господарювання для надання одноразової матеріальної допомоги після 21 грудня 2020 р., не розглядаються міськими, районними і міськрайонними центрами зайнятості та філіями регіональних центрів зайнятості.

          Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73