• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 11 жовтня 2021 р. № 1059
  Київ
  Деякі питання реалізації експериментального проекту з удосконалення процедури зарахування дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю на комплексну реабілітацію

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства соціальної політики щодо реалізації до 31 грудня 2021 р. у Державній реабілітаційній установі “Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю” (далі — заклад) експериментального проекту з удосконалення процедури зарахування дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю на комплексну реабілітацію.

  2. Затвердити Порядок реалізації експериментального проекту з удосконалення процедури зарахування дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю на комплексну реабілітацію, що додається.

  3. Установити, що заклад забезпечує безоплатним проживанням та харчуванням одного із законних представників, що супроводжує дитину з інвалідністю, або одного супроводжуючого особи з інвалідністю, яка потребує постійного стороннього догляду під час перебування в закладі.

  4. Міністерству соціальної політики у місячний строк після завершення експериментального проекту з удосконалення процедури зарахування дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю на комплексну реабілітацію підготувати пропозиції стосовно доцільності його реалізації в державних реабілітаційних установах для дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики.


                  Прем’єр-міністр України                 Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73