• In English
 • Урядом прийнято рішення стосовно реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для первинної медичної допомоги на 2019 рік.

  Дане рішення сприятиме посиленню спроможності держави забезпечувати фінансовий захист для громадян, що звернулись за наданням первинної медичної допомоги; ефективному та справедливому розподілу публічних ресурсів у системі охорони здоров’я; підвищенню рівня якості надання медичних послуг та їх доступності; підвищенню мотивації медичних працівників.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 грудня 2018 р. № 1117
  Київ
  Деякі питання реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для первинної медичної допомоги на 2019 рік

  Відповідно до пункту 2 розділу IV “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для первинної медичної допомоги на 2019 рік, що додається.

  2. Установити, що договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій для первинної медичної допомоги на 2019 рік з комунальними закладами охорони здоров’я укладаються до 26 грудня 2018 р. та не пізніше 30 листопада 2019 року.

  3. Внести у додаток 1 до Типової форми договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 410 “Деякі питання щодо договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 45, ст. 1570), зміну, що додається.

  4. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та діє до 31 грудня 2019 року.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73