• In English
 • Урядом визначений механізм формування Ради громадського контролю при Національній службі здоров’я. Згідно з прийнятим Порядком зазначена рада створюватиметься на засадах відкритого та прозорого конкурсу. Він буде відбуватися шляхом рейтингового Інтернет-голосування.

  Останнє проводитиметься протягом 24 годин через веб-сайт НСЗУ. Слід зазначити, проголосувати можна буде не більше, ніж за одного кандидата.

  Кандидати ж для участі в конкурсі з формування складу Ради подаватимуться громадськими об єднаннями, статутна діяльність яких пов’язана із задоволенням та захистом прав та свобод пацієнтів, сприяння розвитку медицини, надання медичних послуг тощо.

  Також рішенням затверджено Положення про зазначений орган.

  Нагадаємо, що Рада громадського контролю при Національній службі здоров’я покликана забезпечити прозорість та громадський контроль за діяльністю Служби, представлятиме інтереси пацієнтів тощо.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 березня 2018 р. № 271
  Київ
  Деякі питання Ради громадського контролю при Національній службі здоров’я

  Відповідно до частини четвертої статті 7 Закону України “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення” Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити такі, що додаються:

  Порядок проведення конкурсу з формування Ради громадського контролю при Національній службі здоров’я;

  Положення про Раду громадського контролю при Національній службі здоров’я.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73