• In English
 • Уряд визначив ТОВ “Уорд хауел Україна” компанією з добору персоналу для визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради публічного акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України”.

  ТОВ “Уорд хауел Україна” обрано переможцем конкурсу, проведеного відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору компанії з добору персоналу для визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2019 р. № 159.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 березня 2019 р. № 203-р
  Київ
  Деякі питання публічного акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України”

  З метою забезпечення проведення конкурсного відбору претендентів на посади незалежних членів наглядової ради публічного акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України” визначити:

  товариство з обмеженою відповідальністю “Уорд хауел Україна” для відбору кандидатів на посади незалежних членів наглядової ради публічного акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України” та умови оплати його послуг у розмірі 190 тис. доларів США (без податку на додану вартість, що сплачується додатково);

  умови договору про надання послуг між публічним акціонерним товариством “Державний експортно-імпортний банк України” та товариством з обмеженою відповідальністю “Уорд хауел Україна” (додаються до оригіналу);

  голову правління публічного акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України” Гриценка Олександра Вікторовича уповноваженою особою на підписання договору між публічним акціонерним товариством “Державний експортно-імпортний банк України” та товариством з обмеженою відповідальністю “Уорд хауел Україна“.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67