• In English
 • Уряд схвалив Стратегію розвитку АТ “Ощадбанк” на 2018—2022 роки. Це передбачено розпорядженням Кабінету Міністрів України “Деякі питання публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”.

  Для розробки Стратегії розвитку АТ “Ощадбанку” на 2018—2022 роки (далі – Стратегія) було залучено міжнародно визнану консалтингову компанію.

  Стратегією передбачається, що розвиток АТ “Ощадбанку” буде відбуватись в площині універсальної банківської установи з подальшим розвитком сегмента кредитування клієнтів корпоративного бізнесу та посиленням присутності на ринку кредитування клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу і роздрібного бізнесу.

  Врегулювання питання стратегічного розвитку АТ “Ощадбанку” на 2018—2022 роки забезпечить завершення процесів трансформації банку, стійкий розвиток бізнесу та додаткову цінність для потенційних зовнішніх інвесторів, які можуть виступити  акціонерами банку в майбутньому.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 лютого 2018 р. № 112-р
  Київ
  Деякі питання публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”

  Схвалити Стратегію розвитку публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України” на 2018—2022 роки (додається до оригіналу).

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67