• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 08 вересня 2021 р. № 945
  Київ
  Деякі питання приєднання Державної іпотечної установи до приватного акціонерного товариства “Українська фінансова житлова компанія”

  Відповідно до пункту 13 розділу XVII “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про акціонерні товариства” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Реорганізувати Державну іпотечну установу шляхом її приєднання до приватного акціонерного товариства “Українська фінансова житлова компанія”.

  2. Затвердити Порядок здійснення заходів, пов’язаних з приєднанням Державної іпотечної установи до приватного акціонерного товариства “Українська фінансова житлова компанія”, що додається.

  3. Установити, що за договорами, укладеними Державною іпотечною установою, здійснюється перехід прав та обов’язків до приватного акціонерного товариства “Українська фінансова житлова компанія” в обсязі та на умовах, що існуватимуть на момент підписання передавального акта.

  4. Установити, що державні гарантії, надані 11 та 28 грудня 2019 р. на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 р. № 961 “Про надання у 2019 році державної гарантії за зобов’язаннями Державної іпотечної установи” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 12, ст. 473) та від 18 грудня 2019 р. № 1117 “Про надання у 2019 році державної гарантії за зобов’язаннями Державної іпотечної установи” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 3, ст. 139) на користь Державної іпотечної установи для забезпечення часткового виконання боргових зобов’язань за внутрішніми кредитами (позиками), що залучені Державною іпотечною установою, та умови їх надання є чинними за зобов’язаннями, що переходять до приватного акціонерного товариства “Українська фінансова житлова компанія” як правонаступника всіх прав і обов’язків Державної іпотечної установи.

  5. Уповноважити Міністра фінансів підписувати документи, пов’язані з підтвердженням передбачених пунктом 4 цієї постанови державних гарантій.

  Прем’єр-міністр України                                                Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 67