• In English
 • Уряд врегулював питання зобов’язань Київської міської ради перед державою.

   Зокрема, затверджено порядок, відповідно до якого Міністерство фінансів списує частину зобов’язань Київської міської ради з погашення частини заборгованості перед державою. Зокрема, держава погашає  частину боргу Київської міської ради для покриття витрат у 2017 році на будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу через річку Дніпро у м. Києві.

  Реалізація постанови сприятиме зменшенню боргового навантаження на місто Київ та забезпеченню його соціально-економічного розвитку.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2017 р. № 1059
  Київ
  Деякі питання погашення заборгованості Київської міської ради перед державою

  Відповідно до статті 33 Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок списання Міністерством фінансів частини зобов’язань Київської міської ради з погашення заборгованості перед державою, що додається.

  2. Міністерству фінансів забезпечити внесення з урахуванням положень Порядку, затвердженого цією постановою, відповідних змін до договору про погашення заборгованості Київської міської ради перед державою.

  3. Державній аудиторській службі провести державний фінансовий аудит щодо ефективності використання бюджетних коштів протягом 2017 року для будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу через річку Дніпро у м. Києві та забезпечити подання Міністерству фінансів до 30 червня 2019 р. копії звіту про результати зазначеного державного фінансового аудиту.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67