• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо часткового погашення у 2018 році заборгованості Київської міської ради перед державою.

  Рішення прийняте відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік”.

  Реалізація норм постанови дозволить у разі здійснення у 2018 році фактичних видатків бюджету міста Києва на будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу через річку Дніпро списати частину зобов’язань Київської міської ради з погашення заборгованості перед державою, яка виникла внаслідок переведення боргу.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 грудня 2018 р. № 1083
  Київ
  Деякі питання погашення у 2018 році заборгованості Київської міської ради перед державою

  Відповідно до статті 31 Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок списання Міністерством фінансів частини зобов’язань Київської міської ради з погашення заборгованості перед державою, що додається.

  2. Міністерству фінансів забезпечити внесення з урахуванням положень Порядку, затвердженого цією постановою, відповідних змін до договору про погашення заборгованості Київської міської ради перед державою.

  3. Державній аудиторській службі провести державний фінансовий аудит щодо ефективності використання протягом 2018 року бюджетних коштів, передбачених для будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві, будівництва дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції “Сирець” на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі м. Києва і каналізаційних колекторів та капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення м. Києва із заміною ртутних та натрієвих світильників на світлодіодні світильники, та забезпечити подання Міністерству фінансів до 30 червня 2020 р. копії звіту про результати зазначеного державного фінансового аудиту.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67