• In English
 • Уряд затвердив форму декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства для малих виробництв виноробної продукції, порядку її подання та реєстрації.

  Рішення прийняте для спрощення процедури отримання ліцензії на виробництво алкогольних напоїв суб’єктами господарювання, які здійснюють за повним технологічним циклом без додавання спирту виробництво та розлив у споживчу тару вин виноградних, вин плодово-ягідних та/або напоїв медових в об’ємі, що не перевищує 10000 декалітрів на рік.

  Прийняття постанови забезпечить розвиток малого бізнесу у галузі виноробства, дозволить зменшити монополізацію та розширити випуск вітчизняної високоякісної конкурентоспроможної продукції, зацікавити сільськогосподарські підприємства у відновленні та розширенні виноградників та насаджень плодово-ягідних культур.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 03 жовтня 2018 р. № 823
  Київ
  Деякі питання подання та реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази малих виробництв виноробної продукції вимогам законодавства

  Відповідно до частини четвертої статті 22 Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  форму декларації відповідності матеріально-технічної бази малих виробництв виноробної продукції вимогам законодавства;

  Порядок подання та реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази малих виробництв виноробної продукції вимогам законодавства.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пунктів 10—12 Порядку, затвердженого цією постановою, які набирають чинності через шість місяців з дня її опублікування.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75