• In English
 • Урядом затверджено Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників.

  Документом визначаються завдання, основні напрями, форми, види, особливості підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників різних типів закладів освіти, механізми визнання результатів підвищення кваліфікації.

  Також внесено зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 р. № 237.

  Це сприятиме створенню ринку якісних освітніх послуг з підвищення кваліфікації, реалізації права педагогічних (науково-педагогічних) працівників на професійний розвиток.  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 серпня 2019 р. № 800
  Київ
  Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників

  Відповідно до частини шостої статті 59 Закону України “Про освіту” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, що додається.

  2. Внести до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 р. № 237 “Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 32, ст. 1115, № 99, ст. 3289; 2019 р., № 20, ст. 680), зміни, що додаються.

  3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 17 затвердженого цією постановою Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, що набирає чинності з 1 січня 2020 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73