• In English
 • Уряд прийняв рішення про надання одноразової грошової допомоги особам, яких було незаконно затримано в результаті акту збройної агресії з боку Російської Федерації, що відбувся 25 листопада 2018 р. в районі Керченської протоки, у розмірі 100 тис. гривень.

  Постановою затверджено Порядок виплати зазначеної грошової допомоги та доручено МТОТ забезпечити її виплату.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 05 грудня 2018 р. № 1066
  Київ
  Деякі питання підтримки осіб, яких було незаконно затримано в результаті акту збройної агресії з боку Російської Федерації, що відбувся 25 листопада 2018 р. в районі Керченської протоки

  З метою забезпечення надання допомоги для захисту і забезпечення прав та інтересів осіб, яких було незаконно затримано в результаті акту збройної агресії з боку Російської Федерації, що відбувся 25 листопада 2018 р. в районі Керченської протоки, Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що одноразова грошова допомога особам, яких було незаконно затримано в результаті акту збройної агресії з боку Російської Федерації, що відбувся 25 листопада 2018 р. в районі Керченської протоки, виплачується у розмірі 100 тис. гривень.

  2. Затвердити Порядок виплати одноразової грошової допомоги особам, яких було незаконно затримано в результаті акту збройної агресії з боку Російської Федерації, що відбувся 25 листопада 2018 р. в районі Керченської протоки, що додається.

  3. Пункт 5 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо захисту і забезпечення прав та інтересів, соціальної реабілітації осіб, позбавлених особистої свободи незаконними збройними формуваннями, окупаційною адміністрацією та/або органами влади Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях України та/або території Російської Федерації у зв’язку з громадською або політичною діяльністю таких осіб, а також підтримки зазначених осіб та членів їх сімей, у тому числі відшкодування витрат, пов’язаних з їх відвідуванням, надання особам, позбавленим особистої свободи, та членам їх сімей правової допомоги, медичних та соціальних послуг, здійснення виплат державних стипендій імені Левка Лук’яненка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 р. № 328 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 37, ст. 1291, № 86, ст. 2829), доповнити підпунктом 5 такого змісту:

  “5) здійснення виплат одноразової грошової допомоги особам, яких було незаконно затримано в результаті акту збройної агресії з боку Російської Федерації, що відбувся 25 листопада 2018 р. в районі Керченської протоки, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.”.

  4. Міністерству оборони у триденний строк з дня набрання чинності цією постановою надати Міністерству з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб перелік осіб, яких було незаконно затримано в результаті акту збройної агресії з боку Російської Федерації, що відбувся 25 листопада 2018 р. в районі Керченської протоки.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73