• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 вересня 2021 р. № 1013
  Київ
  Деякі питання підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису)

  Відповідно до частин другої, третьої, п’ятої, шостої та десятої статті 135, частин першої, другої, сьомої — дев’ятої, шістнадцятої, двадцять другої та двадцять четвертої статті 137 Земельного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити вимоги щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису), що додаються.

  2. Визначити державне підприємство “Прозорро.Продажі”, що належить до сфери управління Міністерства економіки, — адміністратором електронної торгової системи.

  3. Установити, що частина винагороди оператора електронного майданчика відраховується оператором електронного майданчика адміністратору електронної торгової системи відповідно до договору, укладеного оператором електронного майданчика та адміністратором електронної торгової системи. Супроводження та адміністрування електронної торгової системи здійснюється без залучення коштів державного бюджету.

           Прем’єр-міністр України                                  Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 75