• In English
 • Уряд прийняв рішення про передачу комплексу будівель по вул. Велика Перспективна, 33, у м. Кропивницькому, закріплених на праві господарського відання за Національним банком, до сфери управління Кіровоградської облдержадміністрації.

  Рішення Уряду також визначає організаційні заходи із спільного використання майна Кіровоградською облдержадміністрацією та Національним банком для організації грошово-готівкового обігу.

  Прийняте рішення сприятиме створенню належних умов для розміщення Кіровоградської облдержадміністрації та організації готівкового грошового обігу.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 12 вересня 2018 р. № 861-р
  Київ
  Деякі питання передачі нерухомого майна у м. Кропивницькому, що закріплене на праві господарського відання за Національним банком

  1. Передати комплекс будівель (реєстраційний номер 12723338) по вул. Великій Перспективній, 33, у м. Кропивницькому, що закріплені на праві господарського відання за Національним банком, до сфери управління Кіровоградської облдержадміністрації.

  2. Фонду державного майна разом з Кіровоградською облдержадміністрацією та Національним банком вжити заходів до укладення договорів оренди на передане згідно з пунктом 1 цього розпорядження нерухоме майно, визначене спільним рішенням Національного банку та Кіровоградської облдержадміністрації.

  3. Рекомендувати балансоутримувачу використовувати нерухоме майно, зазначене у пункті 2 цього розпорядження, за цільовим призначенням для організації готівкового грошового обігу.

  4. Фонду державного майна разом з Національним банком забезпечити здійснення контролю за цільовим функціональним використанням нерухомого майна, зазначеного у пункті 2 цього розпорядження.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 25