• In English
 • Уряд прийняв рішення про передачу з господарського відання Національного банку нерухомого майна по вул. Дашковича Остафія, 23/ вул. Хрещатик, 192 у м. Черкасах до сфери управління Державної казначейської служби.

  Це сприятиме ефективному використанню приміщень, які знаходяться за вказаною адресою та дозволить створити належні умови для функціонування органів державної казначейської служби у Черкаському регіоні.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 07 листопада 2018 р. № 824-р
  Київ
  Деякі питання передачі нерухомого майна у м. Черкасах, що закріплене на праві господарського відання за Національним банком

  1. Передати будівлю та споруди (реєстраційний номер 449697371101) по вул. Дашковича Остафія, 23 / вул. Хрещатик, 192, у м. Черкасах, що закріплені на праві господарського відання за Національним банком, до сфери управління Державної казначейської служби.

  2. Фонду державного майна разом з Державною казначейською службою та Національним банком вжити заходів до укладення договорів оренди на передане згідно з пунктом 1 цього розпорядження нерухоме майно, визначене спільним рішенням Національного банку та Державної казначейської служби.

  3. Рекомендувати балансоутримувачу використовувати нерухоме майно, зазначене у пункті 2 цього розпорядження, за цільовим призначенням для організації готівкового грошового обігу.

  4. Фонду державного майна разом з Національним банком забезпечити здійснення контролю за цільовим функціональним використанням нерухомого майна, зазначеного у пункті 2 цього розпорядження.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67