• In English
 • Уряд прийняв рішення про передачу з господарського відання Національного банку нерухомого майна по вул. Соборності, 17, у м. Полтаві та по вул. Лятошинського Бориса, 5, у м. Житомирі до сфери управління Державної судової адміністрації.

  Передача зазначеного нерухомого майна до сфери управління Державної судової адміністрації сприятиме створенню належних умов для розміщення Житомирського апеляційного адміністративного суду та Апеляційного суду Полтавської області.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 13 червня 2018 р. № 408-р
  Київ
  Деякі питання передачі нерухомого майна у мм. Житомирі та Полтаві, що закріплене на праві господарського відання за Національним банком

  1. Передати будівлі і споруди по вул. Лятошинського Бориса, 5, у м. Житомирі (реєстраційний номер 455994518101) та по вул. Соборності, 17, у м. Полтаві (реєстраційний номер 549933353101), що закріплені на праві господарського відання за Національним банком, до сфери управління Державної судової адміністрації.

  2. Фонду державного майна разом з Державною судовою адміністрацією та Національним банком вжити заходів до укладення договорів оренди на передане згідно з пунктом 1 цього розпорядження нерухоме майно, визначене спільним рішенням Національного банку та Державної судової адміністрації.

  3. Рекомендувати балансоутримувачам використовувати нерухоме майно, зазначене у пункті 2 цього розпорядження, за цільовим призначенням для організації готівкового грошового обігу.

  4. Фонду державного майна разом з Національним банком забезпечити здійснення контролю за цільовим функціональним використанням нерухомого майна, зазначеного у пункті 2 цього розпорядження.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29