• In English
 • Уряд прийняв рішення про передачу будівель по вул. Кобилянської Ольги, 1/площа Центральна, 3, у м. Чернівці до сфери управління Пенсійного фонду.

  Реалізація розпорядження дозволить розмістити Головне управління Пенсійного фонду в Чернівецькій області в належних приміщеннях з метою забезпечення якісного обслуговування населення м. Чернівці.


  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 26 червня 2019 р. № 477-р
  Київ
  Деякі питання передачі будівель у м. Чернівцях, що закріплені на праві господарського відання за Національним банком

  1. Передати будівлі (реєстраційний номер 514120873101) по вул. Кобилянської Ольги, 1/пл. Центральній, 3, у м. Чернівцях, що закріплені на праві господарського відання за Національним банком, до сфери управління Пенсійного фонду України.

  2. Фонду державного майна разом з Пенсійним фондом України та Національним банком вжити заходів до укладення договорів оренди на передане згідно з пунктом 1 цього розпорядження нерухоме майно, визначене спільним рішенням Національного банку та Пенсійного фонду України.

  3. Рекомендувати балансоутримувачу використовувати зазначене у пункті 2 цього розпорядження нерухоме майно за цільовим призначенням для організації готівкового грошового обігу.

  4. Фонду державного майна разом з Національним банком забезпечити здійснення контролю за цільовим функціональним використанням нерухомого майна, зазначеного у пункті 2 цього розпорядження.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 25