• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 травня 2022 р. № 627
  Київ
  Деякі питання перебування на території України іноземців та осіб без громадянства, які прибули в Україну для роботи кореспондентом або представником іноземних засобів масової інформації

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що на період воєнного стану та протягом 30 днів після його скасування чи припинення до іноземців та осіб без громадянства, які прибули для роботи кореспондентом або представником іноземних засобів масової інформації та в установленому порядку пройшли акредитацію представників засобів масової інформації під час правового режиму воєнного стану, не застосовуються обмеження щодо строків тимчасового перебування на території України, установлені пунктом 2 Порядку продовження строку перебування та продовження або скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2012 р. № 150 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 17, ст. 612).

  2. Міністерству оборони забезпечити постійне інформування Адміністрації Державної прикордонної служби та Державної міграційної служби про представників засобів масової інформації, що в установленому порядку пройшли акредитацію.


  Прем’єр-міністр України                                                              Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73