• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо деяких питань фінансової діяльності ПАТ “Державна акціонерна компанія “Ліки України”. Зокрема, ТОВ “Платинум Консалтинг” обрано зовнішнім аудитором фінансової звітності Товариства за 2017 рік. Також визначено умови договору, що укладатиметься з аудитором, встановлено розмір оплати його послуг — 70 тис. гривень.

  Крім того, передбачено спрямувати частину чистого прибутку компанії за 2017 рік у розмірі 75 відсотків на виплату дивідендів для перерахування до державного бюджету.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 20 червня 2018 р. № 436-р
  Київ
  Деякі питання ПАТ “Державна акціонерна компанія “Ліки України”

  З метою забезпечення проведення щорічної перевірки фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності ПАТ “Державна акціонерна компанія “Ліки України”:

  1. Визначити:

  зовнішнім аудитором фінансової звітності ПАТ “Державна акціонерна компанія “Ліки України” за 2017 рік ТОВ “Платинум Консалтинг” (код згідно з ЄДРПОУ 37098660);

  умови договору № 1704/2018 про надання аудиторських послуг між ПАТ “Державна акціонерна компанія “Ліки України” та ТОВ “Платинум Консалтинг” (що додаються до оригіналу).

  2. Установити розмір оплати послуг ТОВ “Платинум Консалтинг” у розмірі 70 тис. гривень (без урахування податку на додану вартість).

  3. Спрямувати частину чистого прибутку ПАТ “Державна акціонерна компанія “Ліки України” за 2017 рік у розмірі 75 відсотків на виплату дивідендів.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 25