• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 16 грудня 2020 р. № 1279
  Київ
  Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України організаціями, що здійснюють їх виплату і доставку, що додається.

  2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  3. Пенсійному фонду України до 1 квітня 2021 р. провести підготовчі технічні заходи для забезпечення переходу до централізованого фінансування виплати пенсій.

  4. Установити, що до набрання чинності пунктом 17 частини першої статті 61 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, організацією, що здійснює виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України, є національний оператор поштового зв’язку, функції якого виконує акціонерне товариство “Укрпошта”.

  5. Міністерству інфраструктури за участю акціонерного товариства “Укрпошта”, Міністерству соціальної політики та Пенсійному фонду України у тримісячний строк після набрання чинності цією постановою розробити і затвердити графік запровадження виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за виплатними квитанціями.

  6. Ця постанова набирає чинності з 1 квітня 2021 р., крім пункту 3 цієї постанови, який набирає чинності з дня опублікування цієї постанови.

          Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73