• In English
 • Уряд запровадив щорічні національні змагання фахівців з програмування “Національний оборонний Хакатон”.

  Рішення Уряду дозволить запровадити зазначені змагання на щорічній основі та покращити взаємодію між складовими сектору безпеки і оборони України в частині розробки програмних рішень для забезпечення реалізації ними завдань зі створення систем оперативного (бойового) управління, зв’язку, розвідки та спостереження відповідно до стандартів НАТО (C4ISR).

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 серпня 2019 р. № 685-р
  Київ
  Деякі питання організації та забезпечення підготовки національних змагань фахівців з програмування “Національний оборонний Хакатон”

  1. Прийняти пропозицію Міністерства оборони про проведення щороку національних змагань фахівців з програмування “Національний оборонний Хакатон” із залученням заінтересованих складових сектору безпеки і оборони України.

  2. Визначити Міністерство оборони відповідальним за підготовку національних змагань фахівців з програмування “Національний оборонний Хакатон”.

  3. Міністерству оборони разом із складовими сектору безпеки і оборони України:

  затвердити план заходів з організації та підготовки національних змагань фахівців з програмування “Національний оборонний Хакатон”;

  забезпечити фінансування заходів, пов’язаних з проведенням національних змагань фахівців з програмування “Національний оборонний Хакатон”, які здійснювати в межах асигнувань, передбачених у державному бюджеті для відповідних державних органів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, на відповідний рік, а також за рахунок інших джерел, передбачених законодавством.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 55