• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо створення умов для підготовки та участі у 2018 році збірної команди України в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених”, які відбудуться у м. Сідней (Австралія).

  Слід зазначити, що ці змагання проводяться серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час чи внаслідок виконання службових обов’язків.

  Таким чином, підготовка та участь в “Іграх Нескорених” сприятиме соціальній, фізичній та психологічній реабілітації військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, осіб начальницького та рядового складу правоохоронних органів, ветеранів та осіб, звільнених з військової служби, служби у правоохоронних органах, які отримали поранення або інвалідність під час бойових дій, а також популяризації спорту як засобу фізичної реабілітації.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 11 квітня 2018 р. № 241
  Київ
  Деякі питання організації та забезпечення підготовки збірної команди України та її участі у 2018 році в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених” серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час чи внаслідок виконання службових обов’язків

  1. Утворити робочу групу з організації та забезпечення підготовки збірної команди України та її участі у 2018 році в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених” серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час чи внаслідок виконання службових обов’язків (далі — міжнародні спортивні змагання “Ігри Нескорених”), у складі згідно з додатком.

  2. Затвердити план заходів з організації та забезпечення підготовки збірної команди України та її участі у 2018 році в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених”, що додається.

  3. Визначити Міністерство оборони відповідальним у 2018 році за підготовку збірної команди України, забезпечення її участі разом з національною делегацією в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених”.

  4. Міністерству оборони:

  провести організаційні заходи з відбору та комплектування збірної команди України з числа військовослужбовців, ветеранів та осіб, звільнених з військової служби, служби у правоохоронних органах, які зазнали травм, поранень або захворювань під час чи внаслідок виконання службових обов’язків;

  забезпечити фінансування заходів з відбору кандидатів до збірної команди України, підготовки членів збірної команди України, а також забезпечення участі збірної команди України в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених”, фінансування національної делегації за рахунок та в межах коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2018 рік, та інших джерел, у тому числі коштів Трастових фондів НАТО на підтримку України, юридичних та фізичних осіб (оплата проживання відповідно до умов прийому, встановлених організаційним комітетом змагань, акредитації, харчування, проїзду, бронювання квитків, перевезення багажу, транспортних послуг, у тому числі придбання пально-мастильних матеріалів, послуг поштового, телеграфного та телефонного зв’язку, страхування, оформлення віз, виплата добових, придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів, у тому числі медико-відновлювальних засобів, придбання і виготовлення сувенірної і поліграфічної продукції, придбання квітів, спортивного одягу, взуття та аксесуарів загального і спеціального призначення, парадного одягу, канцелярських товарів, малоцінних предметів, матеріалів спортивного призначення, спортивного інвентарю та обладнання індивідуального користування, оплата інших товарів і послуг).

  5. Центральним органам виконавчої влади здійснити фінансування відряджень членів офіційної (урядової) делегації для участі в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених” в межах видатків на відрядження, передбачених у кошторисах відповідних органів.

  6. Рекомендувати місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування:

  всебічно сприяти створенню умов для проведення заходів  фізкультурно-спортивної реабілітації серед ветеранів — учасників бойових дій, які зазнали травм, поранень або захворювань під час бойових дій;

  надавати підтримку в проведенні регіональних та національних етапів відбору кандидатів до збірної команди України для участі в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених”, а також супроводженні їх членами сімей або іншими особами.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 55