• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 березня 2021 р. № 254-р
  Київ
  Деякі питання оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг

  1. Затвердити такі, що додаються:

  план заходів щодо утворення центрів надання адміністративних послуг міськими, селищними радами, що здійснюють свої повноваження у населених пунктах — адміністративних центрах районів (станом на 1 січня 2020 р.), та ліквідації центрів надання адміністративних послуг, утворених при районних державних адміністраціях (далі — план заходів);

  методичні рекомендації щодо утворення центрів надання адміністративних послуг міськими, селищними радами, що здійснюють свої повноваження в населених пунктах — адміністративних центрах районів (станом на 1 січня 2020 р.), та ліквідації центрів надання адміністративних послуг, утворених при районних державних адміністраціях (далі — методичні рекомендації).

  2. Обласним разом з районними державними адміністраціями за участю органів місцевого самоврядування, а також центральним органам виконавчої влади забезпечити:

  виконання плану заходів з урахуванням методичних рекомендацій;

  подання щокварталу до 5 числа наступного місяця Міністерству цифрової трансформації інформації про стан виконання плану заходів для її узагальнення та подання до 15 числа Кабінетові Міністрів України.

  3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування забезпечити виконання плану заходів з урахуванням методичних рекомендацій.


          Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 81