• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 березня 2022 р. № 212
  Київ
  Деякі питання оптимізації функціонування центральних органів виконавчої влади у сферах морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Перейменувати Державну службу морського та річкового транспорту України на Державну службу морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України.

  2. Затвердити Положення про Державну службу морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України, що додається.

  3. Розмістити Державну службу морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства по просп. Перемоги, 14, у м. Києві.

  4. Установити, що:

  сертифікати, дипломи, класифікаційні свідоцтва членів екіпажів риболовних суден (підтвердження до них) та суднові документи риболовних суден, які були зареєстровані або видані Державним агентством меліорації та рибного господарства до 1 січня 2022 р., є чинними до закінчення строку, на який їх видано;

  після цієї дати зазначені документи видаються Державною службою морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства.

  5. Погодитися з пропозицією Міністерства інфраструктури щодо:

  утворення Дунайського міжрегіонального управління та Черкаського міжрегіонального управління Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства як структурних підрозділів апарату зазначеної Служби;

  перейменування територіальних органів Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства як структурних підрозділів зазначеної Служби за переліком згідно з додатком.

  6. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  7. Визнати такими, що втратили чинність, акти Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

  8. Міністерству інфраструктури, Міністерству аграрної політики та продовольства у двомісячний строк подати Кабінету Міністрів України пропозиції щодо внесення до актів законодавства змін, що випливають із цієї постанови, та привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

           Прем’єр-міністр України                  Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21