• In English
 • Уряд прийняв рішення про врегулювання питання щодо додаткового матеріального стимулювання працівників (крім державних службовців), які працюють в Збройних Силах, СБУ, Службі зовнішньої розвідки та інших розвідувальних органах, Держспецзв’язку та виконують завдання із забезпечення кібербезпеки та кіберзахисту України.

  Зазначеним категоріям працівників передбачається установити надбавку за особливий характер роботи у розмірі до 50 % посадового окладу.

  Це дозволить підвищити рівень заробітної плати працівників із числа фахівців з кібербезпеки та кіберзахисту та дасть можливість зберегти висококваліфікованих спеціалістів для виконання завдань із забезпечення кібербезпеки та кіберзахисту України.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 лютого 2018 р. № 336
  Київ
  Деякі питання оплати праці окремих категорій працівників

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити працівникам (крім державних службовців) Збройних Сил, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки та інших розвідувальних органів, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, які обіймають посади, пов’язані з безпосереднім виконанням завдань із забезпечення кібербезпеки та кіберзахисту, надбавку за особливий характер роботи у розмірі до 50 відсотків посадового окладу.

  2. Граничні розміри, порядок та умови виплати надбавки за особливий характер роботи, передбаченої пунктом 1 цієї постанови, визначаються Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ, Службою безпеки, Службою зовнішньої розвідки, Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

  3. Видатки, пов’язані з виконанням цієї постанови, здійснюються в межах асигнувань на заробітну плату, передбачених відповідним розпорядникам бюджетних коштів.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21