• In English
 • Уряд продовжив до 1 травня 2019 р. строк дії умови щодо досягнення рівня розрахунків виробників теплової та електричної енергії, управління майном яких здійснюють суб’єкти господарювання, які залучені Національним агентством з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, – не нижче 78 відсотків, а також виробників теплової енергії, управління майном яких здійснює Фонд державного майна і які використовують природний газ для виробництва теплової та електричної енергії, та інших виробників теплової енергії за придбаний у НАК “Нафтогаз України” природний газ – не нижче 60 відсотків.

  Таке рішення спрямоване на забезпечення теплопостачальних підприємств природним газом для сталого проходження опалювального сезону.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 березня 2019 р. № 263
  Київ
  Деякі питання опалювального сезону 2018/19 року

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Установити, що умови, визначені абзацами шостим (стосовно досягнення виробником теплової енергії станом на 23 число місяця, що передує місяцю постачання природного газу, рівня розрахунків виробника теплової енергії (без урахування штрафних санкцій) з урахуванням суми нарахованих та неперерахованих пільг і субсидій згідно з Порядком фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 р. № 256 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 10, ст. 482; 2003 р., № 44, ст. 2309), за усіма укладеними з НАК ”Нафтогаз України” договорами про постачання природного газу (купівлі-продажу, про закупівлю, відступлення права вимоги тощо) не нижче 78 відсотків (а для виробника теплової енергії, управління майном якого здійснює Фонд державного майна і який використовує природний газ для виробництва теплової та електричної енергії, — не нижче 60 відсотків) і дванадцятим (стосовно досягнення виробниками теплової та електричної енергії, управління майном яких здійснюють суб’єкти господарювання, які залучені Національним агентством з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, відповідно до статті 21 Закону України “Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів”, станом на 23 число місяця, що передує місяцю постачання природного газу, рівня розрахунків з урахуванням суми нарахованих та непрофінансованих пільг і субсидій згідно з Порядком фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 р. № 256, за договорами про постачання природного газу, укладеними з НАК “Нафтогаз України”, не нижче 78 відсотків) пункту 11 Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 р. № 867 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 98, ст. 3226), застосовуються для придбання природного газу зазначеними виробниками для всіх категорій використання природного газу в НАК “Нафтогаз України” до 1 травня 2019 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37