• In English
 • Уряд затвердив Порядок утворення, реорганізації та ліквідації державних наукових установ (організацій, підприємств), що перебувають у віданні Національної академії наук та національних галузевих академій наук.

  Також Уряд доручив МОЗ, Мінагрополітики, Мін’юсту, МОН, Мінкультури у двомісячний строк після набрання чинності цією постановою за участю Національної академії наук, національних галузевих академій наук розробити та внести в установленому порядку Кабінетові Міністрів України нормативно-правові акти щодо упорядкування переліків установ, організацій, закладів, підприємств, що перебувають у віданні Національної академії наук, національних галузевих академій наук.

  Урядове рішення сприятиме імплементації Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність”, дозволить визначити процедуру утворення, реорганізації та ліквідації державних наукових установ (організацій, підприємств), що перебувають у віданні національних галузевих академій наук та подвійному підпорядкуванні національній галузевій академії наук та центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у відповідній сфері.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 26 липня 2018 р. № 589
  Київ
  Деякі питання наукових установ (організацій, підприємств), що перебувають у віданні Національної академії наук, національних галузевих академій наук

  Відповідно до абзацу першого частини сьомої статті 18 Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок утворення, реорганізації та ліквідації державних наукових установ (організацій, підприємств), що перебувають у віданні національних галузевих академій наук, що додається.

  2. Міністерству охорони здоров’я, Міністерству аграрної політики та продовольства, Міністерству юстиції, Міністерству освіти і науки, Міністерству культури у двомісячний строк після набрання чинності цією постановою за участю Національної академії наук, національних галузевих академій наук розробити та внести в установленому порядку Кабінетові Міністрів України нормативно-правові акти щодо упорядкування переліків установ, організацій, підприємств, що перебувають у віданні Національної академії наук, національних галузевих академій наук.  

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73