• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 19 травня 2021 р. № 494-р
  Київ
  Деякі питання наглядової ради акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”

  1. Обрати членами наглядової ради акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”:

  Лескуа Бруно Жана Гастона, Людо Ван дер Хейдена, Споттісвуд Клер Мері Джоан як незалежних членів на строк до прийняття рішення Кабінетом Міністрів України щодо погодження кандидатур переможців відбору на посади незалежних членів наглядової ради акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”, але не більше одного року з дня набрання чинності цим розпорядженням;

  Бойко Наталію Андріївну та Ковалів Юлію Ігорівну як представників держави на строк до прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про призначення представників держави у наглядовій раді акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”, але не більше одного року з дня набрання чинності цим розпорядженням.

  2. Припинити достроково повноваження члена наглядової ради акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” Роберта Бенша як представника держави.

  3. Оголосити конкурсний відбір кандидатів на зайняття посад чотирьох незалежних членів наглядової ради акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” (код згідно з ЄДРПОУ 20077720).

  4. Внести зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 р. № 21 “Деякі питання укладення цивільно-правових договорів з членами наглядової ради акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” — із змінами, внесеними розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 р. № 697 та від 5 серпня 2020 р. № 971, виклавши умови цивільно-правових договорів з незалежними членами наглядової ради акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” та представниками держави, які призначені до наглядової ради акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”, затверджені зазначеним розпорядженням, у редакції, що додається до оригіналу.

  5. Уповноважити голову правління акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” Вітренка Юрія Юрійовича на підписання цивільно-правових договорів, зазначених у пункті 4 цього розпорядження.

  6. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 5 розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 р. № 370 “Питання річних загальних зборів акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”.

  7. Це розпорядження набирає чинності з 24 травня 2021 р., крім пункту 3, який набирає чинності з 1 червня 2021 року.

          Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 25