• In English
 • Уряд затвердив Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

  Зазначеним порядком окреслено перелік пільг, оплата яких здійснюватиметься у грошовій формі, визначено розрахунок розміру пільги, механізм її виплати, операційні дії щодо виплати пільг у грошовій безготівковій формі та у готівковій формі, а також встановлено відповідальність за подання неправдивих відомостей.

  Отримувачі пільг у грошовій формі зможуть використовувати на власний розсуд зекономлені в результаті ощадливого споживання послуг кошти. Такий підхід стане додатковим стимулом для підвищення енергоефективності у житлово-комунальній сфері.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 квітня 2019 р. № 373
  Київ
  Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, що додається.

  2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  3. Визначити уповноваженим банком, який забезпечує банківське обслуговування реалізації механізму надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, публічне акціонерне товариство “Державний ощадний банк України”.

  4. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям за участю органів місцевого самоврядування забезпечити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення про порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

  5. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування і застосовується з 1 травня 2019 р., крім пунктів 1 і 3 цієї постанови та пунктів 3, 4, 6 змін, затверджених цією постановою, які застосовуються з 1 жовтня 2019 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37