• In English
 • Уряд розподілив обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення та ремонт існуючих спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах усіх ступенів у 2019 році.

  Це  сприятиме фізичному розвитку здобувачів загальної середньої освіти та розвитку у регіонах фізичної культури і спорту.  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 05 липня 2019 р. № 572
  Київ
  Деякі питання надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих спортивних п’ятдесятиметрових і двадцятип’ятиметрових басейнів

  Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих спортивних п’ятдесятиметрових і двадцятип’ятиметрових басейнів у 2019 році згідно з додатком.

  2. Внести до Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих спортивних п’ятдесятиметрових і двадцятип’ятиметрових басейнів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 297 (Офіційний вісник України, 2019 р., № 30, ст. 1049), зміни, що додаються.

  3. Міністерству молоді та спорту забезпечити погодження розподілу обсягу субвенції, затвердженого цією постановою, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73