• In English
 • Уряд затвердив Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту та розподіл її обсягів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 05 липня 2019 р. № 571
  Київ
  Деякі питання надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту

  Відповідно до частини другої статті 97 та частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту;

  розподіл у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту.

  2. Міністерству молоді та спорту забезпечити погодження розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту, передбаченого пунктом 1 цієї постанови, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73