• In English
 • Уряд затвердив розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2019 році у сумі 265 млн. гривень.

  Кошти субвенції спрямовуються, зокрема, на закупівлю дидактичних матеріалів, музичних інструментів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів, а також підготовку тренерів-педагогів, супервізорів, проведення супервізії та підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

  Урядовим рішенням удосконалено механізм використання коштів зазначеної субвенції шляхом внесення змін до порядку та умов надання такої субвенції.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 лютого 2019 р. № 130
  Київ
  Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2019 році

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України здійснити розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2019 році згідно з додатком.

  2. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 р. № 237 “Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (Офіційний вісник України, 2018 р., №  32, ст. 1115, №  99, ст. 3289) зміни, що додаються.

  3. Забезпечити:

  Міністерству освіти і науки — погодження розподілу обсягу субвенції, передбаченого пунктом 1 цієї постанови, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

  4. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 січня 2019 року.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73