• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 03 березня 2020 р. № 179
  Київ
  Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення соціального захисту окремих категорій педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти у 2020 році

  Кабінет Міністрів України  постановляє: 

  1. Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України затвердити Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення соціального захисту окремих категорій педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти у 2020 році (далі — Порядок та умови), що додаються.

  2. Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України здійснити розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення соціального захисту окремих категорій педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти у 2020 році згідно з додатком.

  3. Установити, що відповідні місцеві ради мають право додатково понад обсяги субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення соціального захисту окремих категорій педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти у 2020 році, передбачені цією постановою, планувати та здійснювати з місцевих бюджетів  виплату допомоги педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти  згідно з Порядком  та умовами.

  4. Обласним, Київській міській державним адміністраціям здійснити розподіл субвенції між обласним бюджетом, бюджетами районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад пропорційно фактичній кількості педагогічних працівників станом на 1 січня 2020 р., які згідно з Порядком та умовами мають право на отримання допомоги.

  5. Місцевим органам виконавчої влади згідно з Порядком та умовами забезпечити проведення своєчасної та у повному обсязі виплати допомоги педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти, видатки на утримання яких передбачаються у місцевих бюджетах.

  6. Забезпечити:

  Міністерству освіти і науки — погодження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення соціального захисту окремих категорій педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти у 2020 році, передбаченого пунктом 2 цієї постанови, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

    Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                   О. ГОНЧАРУК

  Інд. 73