• In English
 • Урядом визначено новий механізм використання коштів для надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів.

  Зокрема, рішенням визначено, що кошти, передбачені у державному бюджеті на фінансову підтримку всеукраїнських громадських об’єднань ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та увічнення пам’яті загиблих під час воєн та воєнних конфліктів, розподіляються за результатами проведеного конкурсу, а їх розподіл затверджується Міністерством соціальної політики.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 лютого 2018 р. № 156
  Київ
  Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат, що додається.

  2. Установити, що:

  проведення у 2018 році конкурсів з визначення проектів (заходів), розроблених всеукраїнськими громадськими об’єднаннями ветеранів, та затвердження переліку їх переможців здійснюється у строки, визначені Міністерством соціальної політики;

  місцеві органи виконавчої влади починаючи з 2018 року забезпечують проведення конкурсів з визначення проектів (заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів місцевих бюджетів, з урахуванням положень Порядку, затвердженого цією постановою.

  3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування під час визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів місцевих бюджетів, застосовувати Порядок проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 (Офіційний вісник України, 2011 p., № 79, ст. 2917; 2016 р., № 23, ст. 919).

  4. Внести до пункту 4 Положення про Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 р. № 416 “Деякі питання Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 74, ст. 2084; 2015 р., № 49, ст. 1575, № 68, ст. 2234; 2016 р., № 42, ст. 1575), зміни, що додаються.

  5. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73