• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 15 вересня 2021 р. № 978
  Київ
  Деякі питання надання державних гарантій у 2021 році для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченнями Державного агентства автомобільних доріг

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  Умови залучення кредитних коштів та надання державних гарантій у 2021 році для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченнями Державного агентства автомобільних доріг;

  перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2021 році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування за рахунок запозичень, залучених під державні гарантії.

  2. Внести зміни до додатків 2 і 3 до Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018—2022 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2018 р. № 382 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 42, ст. 1480), — із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2021 р. № 891, виклавши їх в редакції, що додається.

  3. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  4. Уповноважити Міністра фінансів підписувати документи щодо надання державних гарантій за зобов’язаннями Державного агентства автомобільних доріг за умови виконання Агентством вимог, передбачених в Умовах, затверджених цією постановою.

       Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21