• In English
 • Уряд затвердив Положення про Міністерство у справах ветеранів України. Документом визначено, що Мінветеранів є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб, на яких поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та членів сімей ветеранів.

  Крім того, на Міністерство покладена низка завдань. Зокрема, забезпечення прав та інтересів ветеранів та членів їх сімей, вшанування пам’яті ветеранів, сприяння популяризації та забезпечення формування позитивного образу ветерана, створення та забезпечення функціонування інформаційно-аналітичної системи обліку для адміністрування потреб ветеранів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2018 р. № 1175
  Київ
  Деякі питання Міністерства у справах ветеранів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Положення про Міністерство у справах ветеранів України, що додається.

  2. Внести до Положення про Міністерство соціальної політики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 423 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 51, ст. 1655; 2016 р., № 65, ст. 2193; 2018 р., № 30, ст. 1063, № 96, ст. 3173), зміни, що додаються.

  3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 2 цієї постанови, який набирає чинності з 1 липня 2019 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73