• In English
 • Уряд додатково до діючих зразків марок акцизного податку для сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок вітчизняного та імпортного виробництва затвердив нові зразки марок акцизного податку для інших тютюнових виробів вітчизняного виробництва і для інших тютюнових виробів імпортного виробництва.

  Нові зразки будуть запроваджені з 1 липня 2018 року.

  Відповідні зміни внесені до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

  Прийняття рішення приводить у відповідність із Податковим кодексом України питання виготовлення марок акцизного податку та маркування тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 04 квітня 2018 р. № 257
  Київ
  Деякі питання маркування тютюнових виробів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити нові зразки марок акцизного податку для тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва (крім сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок), що додаються.

  2. Запровадити з 1 липня 2018 р. марки акцизного податку нового зразка для тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва (крім сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок).

  3. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  4. Державній фіскальній службі забезпечити виготовлення до 25 червня 2018 р. марок акцизного податку нового зразка для тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва (крім сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок), а також їх продаж в установленому порядку.

  5. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім підпунктів 2 і 3 пункту 1, пункту 3 змін, затверджених цією постановою, які набирають чинності з 1 липня 2018 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67