• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 19 березня 2022 р. № 323
  Київ
  Деякі питання користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських об’єднань осіб з інвалідністю в умовах воєнного стану на території України

  Відповідно до статті 121 Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, Указу Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що в період дії воєнного стану в Україні надання дозволів на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських об’єднань осіб з інвалідністю здійснюється з урахуванням таких особливостей:

  1) дозволи на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських об’єднань осіб з інвалідністю, строк дії яких закінчився в період дії воєнного стану в Україні, продовжуються на період його дії та протягом двох календарних кварталів після його припинення або скасування;

  2) положення Порядку надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських організацій осіб з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2007 р. № 1010 (Офіційний вісник України, 2007 р., № 60, ст. 2377; 2013 р., № 62, ст. 2222; 2020 р., № 20, ст. 763), на період дії воєнного стану на території України та протягом двох календарних кварталів після його припинення або скасування не застосовуються, крім випадків надання дозволів на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських об’єднань осіб з інвалідністю, які раніше не зверталися за такими дозволами, та для підприємств та організацій громадських об’єднань осіб з інвалідністю, яким необхідно отримати зазначені дозволи на періоди, що слідують за двома календарними кварталами після припинення або скасування воєнного стану в Україні.

  2. Національній соціальній сервісній службі, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям, органу виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань соціального захисту населення протягом семи робочих днів після припинення або скасування воєнного стану в Україні забезпечити інформування підприємств та організацій громадських об’єднань осіб з інвалідністю, яким дозволи на право користування пільгами з оподаткування продовжено відповідно до підпункту 1 пункту 1 цієї постанови, про необхідність подання документів для отримання дозволу на право користування пільгами з оподаткування на наступний період.

  3. Державній податковій службі взяти до відома, що дозволи на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських об’єднань осіб з інвалідністю, строк дії яких закінчився в період дії воєнного стану в Україні, продовжуються на період дії воєнного стану та протягом двох календарних кварталів після його припинення або скасування.

               Прем’єр-міністр України              Д. ШМИГАЛЬ


  Інд. 73