• In English
 • Уряд прийняв рішення про врегулювання питання щодо додаткового матеріального стимулювання військовослужбовців Збройних Сил, СБУ, Служби зовнішньої розвідки та інших розвідувальних органів, Держспецзв’язку, які обіймають посади, пов’язані з безпосереднім виконанням завдань із забезпечення кібербезпеки та кіберзахисту України.

  Зазначеним категоріям військовослужбовців передбачається щомісячно виплачувати винагороду у розмірі до 100 % посадового окладу з урахуванням окладу за військовим званням та надбавки за вислугу років.

  Це дасть можливість підвищити рівень грошового забезпечення фахівців з кібербезпеки та кіберзахисту та зберегти висококваліфікованих спеціалістів для виконання завдань із забезпечення кібербезпеки та кіберзахисту України.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 лютого 2018 р. № 337
  Київ
  Деякі питання грошового забезпечення окремих категорій військовослужбовців

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що військовослужбовцям Збройних Сил, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки та інших розвідувальних органів, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, які обіймають посади, пов’язані з безпосереднім виконанням завдань із забезпечення кібербезпеки та кіберзахисту, щомісяця виплачується винагорода у розмірі до 100 відсотків посадового окладу з урахуванням окладу за військовим званням та надбавки за вислугу років.

  2. Граничні розміри, порядок та умови виплати винагороди, передбаченої пунктом 1 цієї постанови, визначаються Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ, Службою безпеки, Службою зовнішньої розвідки, Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

  3. Видатки, пов’язані з виконанням цієї постанови, здійснюються в межах асигнувань на грошове забезпечення, передбачених відповідним розпорядникам бюджетних кошті.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21