• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 30 березня 2022 р. № 255-р
  Київ
  Деякі питання гарантування безпеки судноплавства в акваторії українських портів у Дунайському регіоні та перевезень залізничним транспортом

  1. Міністерству інфраструктури разом з Міністерством економіки та Міністерством фінансів забезпечити виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України та воєнних дій на території України, та у разі відмови страхувальниками у наданні страхового покриття на такі ризики:

  фрахтувальникам, операторам та/або власникам морських суден та суден внутрішнього плавання, що ходять під прапором України та під прапорами іноземних держав, — у разі перебування таких суден в акваторії українських портів у Дунайському регіоні;

  власникам та/або операторам рухомого складу, допущеного до обігу залізницями колії 1435 міліметрів, — у разі перебування такого рухомого складу на території України.

  2. Міністерству інфраструктури затвердити відповідний механізм оцінки шкоди, заподіяної внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України та воєнних дій на території України особам, зазначеним у пункті 1 цього розпорядження.

         Прем’єр-міністр України            Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21