• In English
 • Урядом унормовано питання функціонування Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

  Зокрема, визнано такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України, що стосуються питань функціонування Єдиної державної електронної бази з питань освіти (далі — ЄДЕБО). Також визначено державне підприємство “Інфоресурс”, що належить до сфери управління МОН, технічним адміністратором ЄДЕБО із зазначенням його основних функцій.

  Окрім цього, установлено, що модернізація програмного та технічного забезпечення ЄДЕБО здійснюється за рахунок коштів державного бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 12 грудня 2018 р. № 1060
  Київ
  Деякі питання функціонування Єдиної державної електронної бази з питань освіти

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Визначити державне підприємство “Інфоресурс”, що належить до сфери управління розпорядника Єдиної державної електронної бази з питань освіти — Міністерства освіти і науки, технічним адміністратором Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

  2. Установити, що:

  технічний адміністратор Єдиної державної електронної бази з питань освіти здійснює заходи із створення, модернізації і супроводження програмного забезпечення Єдиної державної електронної бази з питань освіти, у тому числі її реєстрів, та інформаційно-пошукової системи доступу до її відкритих даних, їх технічного і технологічного забезпечення, збереження та захисту відомостей та даних, надання, тимчасового припинення (блокування) та анулювання доступу до цієї бази та її реєстрів, надання послуг у сфері їх функціонування, а також інші функції, визначені законодавством;

  модернізація програмного та технічного забезпечення Єдиної державної електронної бази з питань освіти здійснюється за рахунок коштів державного бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством.

  3. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

       Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73